nazov plast2

Na pomoc Ukrajine a ukrajinským skautom

podporaUAweb1Zväz skautov „PLAST“ ukrajinsko-rusínskej národnosti na Slovensku sa od prvých hodín ruskej agresie na Ukrajine spolu s organizáciami ukrajinského skautingu „PLAST“ z celého sveta zapojil do pomoci Ukrajine v jej zápase aj za našu slobodu, predovšetkým do pomoci utečencom, medzi ktorými je aj množstvo ukrajinských skautov. Zároveň v spolupráci so slovenským skautingom a inými organizáciami participujeme aj na humanitárnej pomoci členom ukrajinského „PLASTu“, ktorí ostali na Ukrajine brániť svoju domovinu pred agresorom.

Obraciame sa na našich priaznivcov a podporovateľov s prosbou, aby sa k nám pridali. Ak máte možnosť môžete pomôcť finančným príspevkom na osobitný účet

IBAN: SK39 1111 0000 0011 7908 2038

vytvorený pre pomoc ukrajinským utečencom pred ruskou okupačnou vojnou a na humanitárnu pomoc ukrajinským skautom na Ukrajine. Každému darcovi na požiadanie pošleme podrobné vyúčtovanie využitia prostriedkov.

Ak chcete pomôcť inak – poskytnutím dočasného ubytovania utečencom, materiálnou pomocou a podobne – obráťte sa na nás prosíme prostredníctvom e-mailu zaslaného na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a obratom Vás budeme kontaktovať.

Sláva Ukrajine!


Copyright © 2014. All Rights Reserved.

PLAST 2014