nazov karpaty

Kronika života politického väzňa č 2A 424

thumb kniha
Objednávky

helena@dohovic.com

 

Jazyk

 uask

 

Staňte sa našimi priateľmi na

facebook

Počet prístupov od 4.8.2009

Vsevjednom.cz

Ukrajinský národný zbor „Karpaty“ konečne oslávi svoje jubileum

pozvanka 35 webPol druha roka pandémiou odkladané oslavy 35. výročia vzniku Ukrajinského národného zboru „Karpaty“ sa konečne uskutočnia. Jediný zbor svojho žánru na Slovensku jubileum oslávi SLÁVNOSTNÝM KONCERTOM v nedeľu 26. júna o 17:00 v Historickej radnici v Košiciach spolu s priateľmi a hosťami – Sláčikovým orchestrom Musica Iuvenalis, Mužskou speváckou skupinou Poľana, Mariánom Lukáčom a Maksymom Kutsenkom - sólistami Opery Štátneho divadla Košice a Triom Kormaníkových.

Koncert bude venovaný nielen výročiu zboru, ale aj ťažko skúšanej Ukrajine a všetkým obetiam nezmyselnej a ničím neospravedlniteľnej agresie moskovského imperializmu, ktorý je útokom nielen na slobodu Ukrajiny, ale aj na slobodu a demokraciu celej Európy.

Vstupenky v hodnote 7 EUR budú v predaji dve hodiny pred koncertom v pokladni Historickej radnice, prípadne si ich môžete rezervovať elektronicky na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Tešíme sa na dlho odkladané stretnutie s Vami, našimi divákmi a priaznivcami.

Karpaty 2014