nazov karpaty

Kronika života politického väzňa č 2A 424

thumb kniha
Objednávky

helena@dohovic.com

 

Jazyk

 uask

 

Staňte sa našimi priateľmi na

facebook

Počet prístupov od 4.8.2009

Vsevjednom.cz

Darujte 2 % na podporu aktivít zboru Karpaty a PLAST-u

trad2015027Ukrajinsky národný zbor Karpaty sa obracia na svojich priaznivcov a priateľov s prosbou o poukázanie 2% daní z príjmu za rok 2015 na podporu činnosti zboru.
Zbor Karpaty je organizátorom a PLAST spoluorganizátorom významných kultúrno-spoločenských podujatí v Košiciach – Vianočné a Novoročné koncerty, „Svjatyj večir z Karpatami", Novoročný ples Rusínov-Ukrajincov v Košiciach a mnohých ďalších.
PLAST je organizátorom každoročných letných táborov a letných škôl ukrajinistiky „KARPATY", na ktorých sa pravidelne zúčastňuje viac ako 100 detí a mladých ľudí zo všetkých regiónov východného Slovenska, ale aj z Bratislavy či Ukrajiny.
Pomôžte nám pri organizovaní aktivít smerujúcich k zachovaniu tisícročných tradícií národnej a kultúrnej identity Rusínov - Ukrajincov na Slovensku.
Presný postup, ako postupovať pri poukázaní 2% dane z príjmu nájdete na www.rozhodni.sk. V prípade nejasností nás kontaktujte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
VYHLÁSENIE (na stiahnutie a tlač)
POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE (na stiahnutie a tlač)

Karpaty 2014