nazov karpaty

Kronika života politického väzňa č 2A 424

thumb kniha
Objednávky

helena@dohovic.com

 

Jazyk

 uask

 

Staňte sa našimi priateľmi na

facebook

Počet prístupov od 4.8.2009

Vsevjednom.cz

Darujte dve percentá daní mládeži

1008 001Zväz skautov "PLAST" ukrajinsko - rusínskej národnosti na Slovensku sa obracia na svojich priaznivcov a priateľov s prosbou o poukázanie 2% daní z príjmu za rok 2014 na rozvoj činnosti organizácie.

PLAST je organizátorom každoročných letných táborov a letných škôl ukrajinistiky „KARPATY", na ktorých sa zúčastňuje viac ako 100 detí a mladých ľudí zo všetkých regiónov východného Slovenska, ale aj z Bratislavy či Ukrajiny.

Pod gesciou PLASTu už tretí rok v Košiciach pracuje Krúžok ukrajinistiky. Okrem toho je PLAST spoluorganizátorom významných kultúrno-spoločenských podujatí - Vianočné a Novoročné koncerty s názvom „Vianočné a novoročné tradície národnostných menšín v Košiciach", Novoročný ples Rusínov-Ukrajincov v Košiciach a mnohých ďalších, ktoré každoročne pripravuje Ukrajinský národný zbor Karpaty.

Pomôžte nám pri organizovaní aktivít smerujúcich k zachovaniu tisícročných tradícií národnej a kultúrnej identity Rusínov - Ukrajincov na Slovensku. Presný postup, ako prispieť svojimi 2% dane z príjmu na činnosť jedinej mládežníckej organizácie Rusínov-Ukrajincov na Slovensku nájdete na www.rozhodni.sk.

VYHLÁSENIE (na stiahnutie a tlač)
POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE (na stiahnutie a tlač)

Karpaty 2014