nazov karpaty

Kronika života politického väzňa č 2A 424

thumb kniha
Objednávky

helena@dohovic.com

 

Jazyk

 uask

 

Staňte sa našimi priateľmi na

facebook

Počet prístupov od 4.8.2009

Vsevjednom.cz

ADVENT S KARPATAMI

plagat web malUkrajinský národný zbor Karpaty z Košíc Vás srdečne pozýva na koncert „ADVENT S KARPATAMI“ , ktorý sa uskutoční v sobotu 17. decembra 2022 o 17:00 v sále Historickej radnice na Hlavnej 59 v Košiciach. Budeme radi, ak strávite spolu s nami v posledný adventný víkend príjemné chvíle, o ktoré sa okrem zboru Karpaty postarajú aj deti z krúžkov Zväzu skautov „PLAST“ pri Nedeľnej škole ukrajinistiky v Košiciach a hlavný hosť večera – v celej Európe známy CHLAPČENSKÝ ZBOR MUKAČEVSKEJ ZBOROVEJ ŠKOLY z Ukrajiny.

Súčasťou večera bude aj humanitárna zbierka sviečok – nových, ale aj použitých či zvyškov vosku z nich, ktoré poputujú do zakarpatského Užhorodu, kde z nich vyrobia sviečky pre obyvateľov a bojovníkov na fronte ťažko skúšanej Ukrajiny, ktorých ruský agresor v posledných týždňoch cielene zbavuje elektriny a tepla.

Veríme, že sa spolu stretneme a strávime nielen pekný predvianočný večer, ale spoločne prispejeme aj na dobrú vec.

Vstupné na koncert je 5 EUR. Predaj vstupeniek v deň koncertu od 15:00 v Historickej radnici. Rezervácie vstupeniek: 0917 489 642 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Karpaty 2014