nazov plast2

Nové dôležité informácie pre účastníkov tábora „Karpaty 2021“

fotoalbumOrganizátori XXVI. Letného tábora a XXIV. Letnej školy ukrajinistiky „Karpaty 2021“, ktoré sa uskutočnia od soboty 24. júla do nedele 1. augusta v Rekreačnom zariadení Zlatá Idka, uzavreli v týchto dňoch ZOZNAM ÚČASTNÍKOV.

V tejto súvislosti Vás chceme požiadať, aby ste si ho pozreli (stiahnuť si ho môžete z linku na konci tejto informácie). V prípade nezrovnalostí alebo chýb Vás prosíme, aby ste nás obratom kontaktovali mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. prípadne telefonicky na tel. čísle 0917 489 642. Rovnako aj v prípade, ak sa v zozname nenájdete a poslali ste prihlášku a uhradili účastnícky poplatok 85 EUR.

Zároveň Vás chceme ešte raz upozorniť na platné protiepidemiologické opatrenia pre organizovanie letných táborov. Najzávažnejšou zmenou v porovnaní s minulým rokom je povinnosť všetkých účastníkov starších ako 10 rokov pri nástupe do tábora disponovať negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie Covid-19, nie starším ako 72 hodín od doručenia výsledku. Podrobnosti o výnimkách z tejto povinnosti ako aj návod, ako sa prihlásiť na BEZPLATNÉ testovanie nájdete v dokumente Organizačné pokyny a informácie, ktorý sme Vám zasielali mailom a nájdete ich aj na konci tejto správy.

Nezabudnite si pozorne pozrieť výnimky z tejto povinnosti a v prípade, že potrebujete mať pri nástupe do tábora negatívny test, zabezpečte si včas termín testovania na najbližšom testovacom mieste – najideálnejší je streda 21. júla resp. štvrtok 22. júla.

AK SA VÁS VÝNIMKA Z TESTOVANIA NETÝKA A NEPREUKÁŽETE SA PRI NÁSTUPE DO TÁBORA NEGATÍVNYM TESTOM, NEBUDEME VÁS MÔCŤ DO TÁBORA PRIJAŤ!

Tešíme sa na stretnutie.

ZOZNAM ÚČASTNÍKOV (na stiahnutie a tlač)

ORGANIZAČNÉ POKYNY A INFORMÁCIE (na stiahnutie a tlač)


Copyright © 2014. All Rights Reserved.

PLAST 2014